01

Quality Lojistik

Hakkımızda

Teknolojik altyapısını en akılcı şekilde kullanarak müşterilerine sunan Quality Lojistik, hızlı, ekonomik ve iş modeline uygun çözümlerle sektörde fark yaratmayı hedeflemektedir.
Quality Lojistik olarak biz, müşterilerimizi birer iş ortağı olarak görüyoruz. Müşterilerimizin başarılarının kendi başarımız olduğunu biliyor, her müşterimize ekstra fayda sağlamak için farklı çözüm önerileri getiriyoruz. Her müşterinin ihtiyacının farklı olduğu bu sektörde daima yeni yaklaşımları benimsiyor, en kazançlı, pratik ve doğru modeli uygulamak için çalışıyoruz.
Lojistik sektörüne sadece bir iş konu olarak değil, her an dönüşen ve gelişen bir sektör olarak yaklaşıyor, tecrübemizi daima yeni bilgilerle harmanlıyoruz.

Misyonumuz

Küresel sektör tecrübesini yenilikçi ve profesyonel yapısıyla güçlendiren, Tedarik zincirinde müşteriye özel sunduğu yüksek performanslı, verimli ve kurumsal çözümlerle lojistik hizmetini bir sonraki seviyeye taşıyan, Entegre hizmetleriyle müşterilerin rekabet güçlerini arttırmayı ilke edinen çözümler.

Vizyonumuz

Entegre, dijital ve çevreci lojistik çözümler sunan, tecrübeleriyle sektörün yarınına yön veren, başta müşterileri olmak üzere, tüm paydaşları tarafından küresel ölçekte en çok tercih edilen lojistik aktörlerinden biri olmak.

Değerlerimiz

Dürüstlük ve Şeffaflık Sorumluluk Hesap Verilebilirlik Rekabet ve Adalet Yaratıcılık ve Mükemmeliyet Eşitlik ve Güvenirlik Çalışanların ve Müşterilerin Memnuniyeti Yerel Kültürlere Saygı Çevreye Duyarlılık Sosyal Sorumluluk Bilinci